תיווך עסקים

• מעוניין למכור עסק פעיל?
• רוצה לרכוש עסק חדש במחיר אטרקטיבי?
• מחפש תיווך עסקים מהיר, יעיל ומקצועי? (הזדמנויות עסקיות)

בלחיצה כאן עברו לקטלוג העסקים המעודכן

מהו תיווך עסקי?

בתיווך עסקי אין תחליף ליחס האישי! אורי נוטע מתמחה בתיווך עסקים באיזור המרכז, ומנהל מאגר גדול של עסקים פעילים למכירה. השירות שלו יסייע לך לאתר רוכש או מוכר – בצורה קלה, מהירה ומקצועית. שירות הכולל את תיווך העסקה, תמחור הוגן, ניהול מו"מ, פתרונות מימון  ועוד!

תהליך מכירת עסק

תהליך מכירת עסק הינו תהליך מורכב וקשה, מורכבות אשר מתחילה עוד בטרם גובש הרצון של בעל העסק למכור את הפעילות העסקית. במרבית המקרים מדובר בקשר סנטימנטלי של בעל העסק למהות העסק, תפעולו, חיבור לעובדים וללקוחת והחשש מהשינוי שיחול בחייו לאחר ההיפרדות מפעילות העסק.

הערכת שווי ריאלית

בנוסף בעלי עסקים רבים מעריכים את השווי של בית העסק בהערכה גבוהה יותר מהשווי האמיתי של השוק ובניגוד לשוק הדיור והנדל"ן לדוגמה עסקים ופעילות עסקית טומנת בחובה מורכבות ואפשרויות רבות ומגוונות יותר ובשל השוני בין עסק אחד למשנהו קשה להשוות את הנתונים ולקבוע הערכה מדויקת לשוויו של העסק וככל שהחיבור הסנטימנטלי חזק יותר כך המחיר המבוקש עולה לעתים ללא שום קשר והצדקה לפעילות הכלכלית של העסק.

היתרון הגדול של תיווך עסקי

לאור המורכבות האמורה בתחום של עסקים למכירה, חיבור של מתווך עסקי וליווי שלו את המשא ומתן במהלך העסקה מגדיל באופן ניכר את הסיכויים להצלחתה וכן הכוונתו המקצועית והכנת המסמכים הנדרשים לצורך הצגתם לרוכש הפוטנציאלי חוסכת זמן רב בתהליך לכלל הצדדים המעורבים בעסקה.

תיווך עסקי הפך למוצר נדרש ואנשי עסקים רבים מודעים לעובדה שהזמן הנדרש לאיתור ומימוש עסקאות לרכישת עסקים ולניהול משא ומתן היינו רב ובוחרים מבעוד מועד לפנות לגוף מקצועי בתחום תיווך עסקים ולשלם בעבור השירות שניתן אל מול הצלחת העסקה שכן בלעדיו הסבירות להיווצרותה של העסקה היה נמוך. תחום תיווך עסקים במרכז צבר תאוצה רבה בשנים האחרונות זאת לאור מספרם הרב של העסקים באזור המרכז אל מול הדרום וצפון הארץ.

כיצד מוכרים עסק במהירות האפשרית? לחץ כאן
עסקים למכירה – לחץ כאן לרשימה המלאה

תיווך עסקים במרכז ובתל אביב

מתווך מנוסה יחסוך לך זמן וכסף

כמות המתווכים העוסקים בתחום של תיווך עסקים בתל אביב גדל אף הוא בעשרות אחוזים לאור הכמות והמגוון הרחב של הפעילויות בעיר וכן לאור התחלופה הגבוהה של האוכלוסייה וריבוי הצעירים בעיר. חל בשנים האחרונות גידול בולט בתחום של תיווך עסקים למכירה במרכז בכלל ובתחום של תיווך עסקים בתל אביב בפרט.

יש חשיבות להתמחות באזור המרכז

משרדי תיווך עסקים במרכז פועלים לעתים גם באזורים נוספים ברחבי הארץ אולם אין ספק שההיכרות של המתווך את האזור הגאוגרפי ואת העסקאות שנרקמו באזור מסוים מחזקת את מקצועיותו ומובילה להצלחתו בתהליך הגישור בין הפערים של הצד המוכר והקונה. אחד הפרטים החשובים ביותר בתהליך בחירת מתווך עסקי הינו החיבור האנושי והאמינות של משרד התיווך תוך התחייבותם לשמירה על דיסקרטיות מלאה ושיתוף בגיבוש האסטרטגיה למכירת העסק זאת בכדיי למזער ככל שניתן פגיעה בעסק בטרם מכירתו ולמנוע את זליגת המידע אודות הרצון למכירתו למתחרים, ספקים, ועובדי העסק.

אורי נוטע יזמות – תיווך עסקים ברמה אחת מעל כולם!

אנו בחברת אורי נוטע יזמות מבצעים עבורך תהליך קפדני של סינון ממוקד ואיכותי תוך בחינת כלל הנתונים המסחריים, אמינותם והכדאיות הכלכלית הטמונה בשלל העסקאות אותם אנו מלווים, כל זאת על מנת למקסם את השירות הניתן עבורך ולחסוך לך זמן עבודה יקר ומייגע תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה ומתן שירות איכותי ומקצועי בדרך להשגת מטרותיך באופן מיידי.

צור עמנו קשר עוד היום למספר 077-8052230 ונשמח ללוות אותך בתהליך רכישת או מכירת העסק / זכיינות הבאה שלך:

יש לך שאלה? צור קשר ונחזור אליך בהקדם

מדוע כדאי לי להשתמש במתווך עסקי כדי לקנות עסק?

קניית עסק היא החלטה משמעותית ומסוכנת, והשימוש במתווך עסקי יכול להיות יתרון רב בתהליך זה.

הנה מספר יתרונות של שימוש במתווך עסקים:

1. ידע וניסיון: מתווך עסקי מביא ידע וניסיון בתהליך רכישת עסקים. הם מבינים את השוק והדרישות של העסק, יכולים לסנן ולמצוא עסקים המתאימים לך, ויש להם כלים לבדיקת הנאותות ועריכת ערכת העסק.

2. קשרים ורשתות: מתווך עסקי יכול לספק לך גישה לרשת ייחודית של מוכרים ועסקים שלא נגישים לך באופן ישיר. זה יכול להגביר את הסיכויים שלך למצוא עסק מתאים ולהימנע מתהליך ארוך ומורכב.

3. שיפור המו"מ: מתווך עסקי יכול לשמש כבינוי ולתת ייעוץ עסקי בתהליך המו"מ והמשא ומתן. הם יכולים לנהל את המו"מים ולהבטיח שכל הפרטים והתנאים מתואמים ומגיעים לך באופן נכון.

4. סודיות: מתווך עסקי יכול לשמש כשליח ולשמור על סודיות בתהליך הרכישה. זה יכול להיות חשוב במיוחד אם אתה רוצה להשאיר את זהותך ומטרותיך באנונימיות עד שהעסקה הושלמה.

5. יעילות וחסכון בזמן: השימוש במתווך עסקי יכול לחסוך לך המון זמן ומאמץ בחיפוש עסקים ובניהול התהליך. הם פוטרים אותך מטיפול בעסקאות שונות ובעיות פוטנציאליות, ומאפשרים לך להתרכז באזורים אחרים של העסק.

כמובן, יש לשקול את המערך השירותים של מתווך העסקים ולוודא שהם מתאימים לצרכיך ולמטרותיך. גם עלות השירות והעמלה צריכים להיות חלק מהדירוג שלך בהחלטה הסופית.

הסכם תיווך למכירת עסק

הסכם תיווך למכירת עסק כולל מגוון תנאים והגבלות הספציפיים לאותו סוג עסקה.

חלק מהסכמים אלו יעסקו בהעברה ומכירה של זכויות קניין רוחני, בעוד שאחרים עשויים להתייחס להוראות סודיות. הסכם מתווך עשוי לכלול גם שפה לגבי האופן שבו הקונה יעדכן את המוכר על התקדמותו על מנת לעמוד בזמנים, או כיצד ישולם למתווך עבור שירותיו.

התחל בסקירה של הזדמנויות עסקיות / עסקים למכירה

» חשוב לציין שאין באפשרותנו לפרסם באתר את כל ההזדמנויות העסקיות שברשותנו וכי בכל יום נוספות למאגר הזדמנויות חדשות, ולכן אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לעדכן אתכם באופן אישי על כל הזדמנות עסקית, שעומדת בקריטריונים שנגדיר יחדיו.

שטחים במרכז

שטחים במרכז

שטחים במרכז ללקוחות שלי,שטחים במרכז, המיועדים למגוון אפשרויות, גם בתחום המסחרי, מוצעים בעסקת חכירה, ל 25 -30 שנה. השקעה בשטח ופיתוחו,השבחת השטח, ותפעולו למשך שנים רבות.  הזדמנות עסקית מצוינת צרו
מאפיית לחמים מצליחה

מאפיית לחמים מצליחה

מאפיית לחמים מצליחה הזדמנות עסקית מצוינת מאפיית לחמים מצליחה ,אזור אשדוד, מוניטין של 20 שנה ,עם לחמים מיוחדים וטעימים, נמכרת לרגל יציאה לפנסיה. למאפייה ציוד במיליוני שקלים, והיא פעילה מול
לרשת חנויות בתחום,כלי מטבח,ואביזרי בישול.

לרשת חנויות בתחום,כלי מטבח,ואביזרי בישול.

לרשת חנויות בתחום,כלי מטבח,ואביזרי בישול. רשת חנויות בתחום כלי מטבח,אביזרי בישול, חומרי גלם לאפיה ולבישול, מוצרים נלווים נוספים, בעלת סניפים בבעלותה ,מחפשת שותף אסטרטגי ,פעיל,לשותפות בבעלות  על הרשת. החברה בריאה
חברת ייבוא ושיווק

חברת ייבוא ושיווק

חברת ייבוא ושיווק חברת ייבוא ושיווק , בעלת מוניטין מעל 20 שנה בתחום מתקני אחסנה,פתרונות תצוגה ,אחסון ושינוע. החברה מייבאת ממיטב היצרנים בעולם. מכלול מוצרי תצוגה ,שולחנות מעבדה, עגלות  וציוד
חנות מפעל בתחום הבשר​

חנות מפעל בתחום הבשר​

חנות מפעל בתחום הבשר חנות מפעל בתחום הבשר. חנות מפעל מצליחה מאוד,עם מוניטין של שנים רבות, מחזור מכירות שנתי סביב 15 מיליון ורווח גבוה בהתאם. לקוחות פרטיים בלבד !! אין
רשת מרפאות מצליחה ביותר

רשת מרפאות מצליחה ביותר

רשת מרפאות מצליחה ביותר רשת מרפאות מצליחה ביותר, מהמובילות בארץ,נמצאת במרכז. צומחת באחוזים מדהימים כל שנה.מעסיקה סביב 15 רופאים כפרילנסרים, ונותנת שרות , ללקוחות מכל הארץ. לחברה מוניטין רב,והמיכשור הטוב
חברת ייבוא ומכירה בתחום האריזות הממותגות

חברת ייבוא ומכירה בתחום האריזות הממותגות

חברת ייבוא ומכירה בתחום האריזות הממותגות "חברת ייבוא ומכירה בתחום האריזות הממותגות. חברה מצליחה ביותר,עם רווח גבוה מאוד מוכח בניירת מסודרת. לחברה אין מלאי !! והכל מתבצע ע""פ הזמנה מראש
חברת ייבוא ושיווק בתחום מכוני היופי והמספרות

חברת ייבוא ושיווק בתחום מכוני היופי והמספרות

חברת ייבוא ושיווק בתחום מכוני היופי והמספרות. חברה בעלת מוניטין של עשרות שנים,עם "פרייבט לייבל " ,מוצרים ומכשור תחת המותג הפרטי, בעל שם מצוין ומוכר לעוסקים בתחום. לחברה כ 5

שאלות נוספות (נפוצות וחשובות)

קנייה או מכירה של עסקים מלווה בעיתים קרובות במורכבות, לכן ליווי של מתווך עסקים בתהליך חשוב מאד.

ישנן דרכים רבות בהן מתווך יכול לעזור לשפר את הקשר בין עסקים. מתווך יכול לסייע בפתרון מחלוקות, לזהות ולפתור בעיות ולפעול לקראת פתרון win-win.

גישור הוא גם כלי חשוב לפתרון קונפליקטים בעסקים. זוהי דרך של אנשים להביע את רגשותיהם מבלי לפגוע או לפגוע באחרים. לעתים קרובות נעשה שימוש בגישור במסגרות עסקיות מכיוון שהוא חסכוני ומהיר.

מתווכים עסקיים הם אנשי מקצוע המסייעים בפתרון קונפליקטים בקשרים עסקיים. ניתן להשתמש בהם במגוון מצבים, כמו כאשר יש בעיה בחוזה, או בקידום תהליכי מכירה-קנייה של עסקים.

לעתים קרובות המתווך ימליץ לצדדים לאמץ הליכים מסוימים כדי לסייע להם להגיע להסכמה. אלה עשויים לכלול:

  • שמירה על דיונים ממוקדים בפתרון הבעיות בין הצדדים במקום להקצות אשמה או אשמה.
  • לוודא שלכל צד תהיה הזדמנות להביע את דעותיו.