עסקים למכירה

•    מעוניין למכור עסק?
•    מחפש שותף לעסק קיים?
•    מחפש גוף מקצועי שיסייע לך להשלים את העסקה? (בתנאים אופטימליים)

אין תחליף ליחס האישי! אורי נוטע מתמחה בתיווך עסקי ומנהל מאגר אדיר של עסקים למכירה. מגוון הזדמנויות עסקיות שלא כדאי לפספס. השירות שלנו יסייע לך למצוא בדיוק את העסקה שאתה מחפש – בצורה קלה, מהירה ואפקטיבית. שירות הכולל את תיווך העסקה, ניהול מו"מ במידת הצורך, תמחור מקצועי, בדיקת חלופות, ועוד!  צפה עכשיו במגוון הזדמנויות עסקיות

מאגר בלעדי של עסקים למכירה

ישנן דרכים רבות ושונות בהן רכישת עסק יכולה לעזור לקריירה שלך ולחיים שלך מחוץ לעבודה. זו יכולה להיות ההזדמנות המושלמת עבור מישהו שרוצה יותר יציבות או רוצה יותר זמן עם המשפחה שלו. זו יכולה להיות גם ההזדמנות המושלמת עבור מישהו שעובד באותו תעשייה במשך שנים ורוצה לשנות דברים עם משהו חדש ומרגש.

אנו מחזיקים במגוון רחב ובלעדי של עסקים למכירה, כולל עסקים למכירה במרכז, עסקים למכירה בתל אביב ובכל גוש דן. אנו בוחנים את העסקים בקפידה בכדי לוודא את איכות העסקה וטיב ההזדמנות העסקית הטמונה בחובה, ובוחרים ללוות עסקאות בעלות פוטנציאל רווח לשני הצדדים, תוך שקיפות מלאה ושמירה על תרבות עסקית.

שהשוק כל כך תחרותי, זה יכול להיות קשה למצוא את ההזדמנות הנכונה ללא הכלים והמידע הנכונים. זה המקום שבו אורי נוטע נכנס לתמונה!

למאגר העסקים הפעילים המעודכן – לחץ כאן

להקים עסק חדש או לקנות עסק קיים?

רבים מהיזמים שאנו מלווים שואלים את עצמם, מדוע לרכוש את אותם עסקים העומדים למכירה ולא להקים עסק חדש? לא קיימת תשובה ברורה לשאלה זו, שכן פעילות עסקית מורכבת מגורמים רבים ומגוונים והיא אינה קשורה לעולם המדעים המדויקים בו לכל שאלה קיים פתרון אחד ברור ומוחלט. יחד עם זאת, היתרונות של רכישת עסקים פעילים על פני הקמת עסקים חדשים הינם רבים, שכן הפעילות והמוניטין של העסק גלויים וניתן לבחון אותם לפרטי פרטים.

מגוון יתרונות לרכישת עסק קיים

רכישה של עסק פעיל מייצרת הכנסה מיום הפעילות הראשון, בהתבסס על הפעילות והמוניטין הקודמים של העסק, לרוב קיים כוח אדם מיומן ומקצועי, הסכמים מסחריים, הסכמים עם ספקים, לקוחות והחשוב מכל, תוצאות פיננסיות שניתן לנתח ולבחון ולבסס תחזיות עתידיות על נתוני אמת ולא על השערות וניחושים כפי שקורה בעת הקמת עסק חדש.

במקרים רבים, רכישה של פעילות קיימת, מקלה על הרחבת פעילות עסקית ומקצרת תהליכים ארוכי טווח של כניסה לשוק, רכישת אמון הלקוחות, שיווק ומיתוג המוצרים וכיו"ב.

חברות למכירה – הזדמנויות שכדאי לנצל!

כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של עסקים וחברות למכירה בישראל ומחוצה לה. ישנם בעלי עסקים רבים אשר מעמידים את העסק שלהם למכירה מסיבות רבות ומגוונות, ולעיתים תכופות מדובר בעסקים מצליחים ומשגשגים. גם במקרים בהם לצערנו בתי העסק לא הצליחו "להמריא" ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם, נוכחנו לא פעם לגלות, כי עם אנרגיות ורוח ניהולית חדשה, ניתן להגיע לתוצאות עסקיות ותשואות מדהימות ביחס להשקעה.

חברות למכירה שכאלו, הם ההזדמנויות העסקיות שרבים מחכים להם כל חייהם. רכישה של עסק פעיל יכולה להניב רווחים כבר מהיום הראשון ולכן אם אתם חושבים לפתוח עסק פרטי ויש לכם כסף להשקעה הראשונית, מומלץ לבחון את מגוון העסקים למכירה העומדים לרשותנו.

עסקים למכירה ללא תיווך

לא קשה למצוא עסקים למכירה ללא תיווך, אבל יכול להיות קשה למצוא את העסק המתאים עבורך. רכישת עסק היא החלטה גדולה וחשובה. הנה כמה דברים שכדאי לזכור לפני שאתה מבצע את הרכישה:

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לברר אם לעסק שאתה רוצה לקנות יש פוטנציאל לצמיחה. אתה צריך לראות אם זה יכול לגדול ולהתרחב עם הכישורים והמומחיות שלך. אתה צריך לקחת בחשבון את מיקומו של העסק וכן את התחרות שלו בתחום זה וכמובן חשוב לדעת אם ישנם סיכונים כלשהם הקשורים לחברה או לתעשייה בה הם פועלים.

אם אתה מחפש זיכיון, זאת אפשרות נוספת ואז אתה צריך לדעת כמה זה יעלה ואיזה סוג של תמיכה הם מציעים לזכיינים שלהם.

עסקים מצליחים

עסקים מצליחים הם אלה שיש להם רעיון טוב ויכולת להוציא אותו לפועל.

הדרך שבה הם עושים זאת היא על ידי הבנת קהל הלקוחות שלהם, הצרכים והרצונות שלהם. חברה מצליחה תמיד תהיה כזו שמסוגלת ליצור מוצר או שירות העונים על הדרישות הללו. הם גם צריכים להיות בעלי אסטרטגיית שיווק חזקה, הכוללת הבנה כיצד פלטפורמות מדיה חברתית יכולות לעזור להם להגיע לשוק היעד שלהם.

מדוע עסק עומד למכירה?

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים רוצים למכור את העסק שלהם. מתחילים פרויקט חדש, יוצאים לפנסיה, או סתם כי הם צריכים לממן את אורח החיים שלהם. איתור עסקים חמים למכירה או עסק להשקעה הוא משימה לא פשוטה ולכן אנו מזמינים אותך להגיע לפגישת היכרות ללא תשלום וללא התחייבות, כדי שנוכל ללמוד את צרכיך, להבין את היכולות הפיננסיות והכישורים העסקיים שלך וכך להתאים לך את ההזדמנות העסקית הנכונה ביותר עבורך!

עסקים חמים למכירה

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה משמעותית במספר העסקים למכירה. זה לא רק בגלל שיש יותר עסקים אלא גם בגלל שאנשים מחפשים למכור את העסקים שלהם.

ישנן מספר סיבות מדוע אנשים רוצים למכור את העסק שלהם אך אחת הסיבות העיקריות היא שהם לא רוצים להתעסק בזה יותר. אולי היה להם מספיק והם החליטו שהגיע הזמן שהם ימשיכו הלאה או שהם מתמודדים עם איזושהי בעיה משפחתית וזקוקים לכסף במהירות.

השלב הראשון בתהליך זה הוא להבין מה אתה רוצה מהעסק שלך. אתה רק רוצה להרוויח קצת כסף נוסף? האם אתה רוצה שמישהו אחר ישתלט על העסק שלך? מחפשים קונה שישלם מחיר הוגן עבור החברה שלכם?

למאגר עסקים חמים למכירה – לחץ כאן

עסקים למכירה יד 2

רכישת עסק יד 2 יכולה להיות דרך מצוינת להתחיל מיזם חדש. ישנם סוגים רבים ושונים של עסקים שאתה יכול לקנות, מחנויות למסעדות ועד חנויות מקוונות. אם אתה מחפש משהו ספציפי, ייתכן שייקח קצת זמן למצוא את מה שאתה מחפש. אבל אם יש לך מושג כללי איזה סוג של עסק אתה רוצה, אז אין צורך להקדיש שעות לחיפוש ברשימות. למאגר העסקים הפעילים המעודכן – לחץ כאן

צפה עכשיו בסרטון קצר – טיפים לרכישת עסקיםעסקים למכירה - טיפים לרוכשים

כדי להתחיל בתהליך לקראת רכישת העסק הבא שלך כבר עכשיו בליווי איש מקצוע, צור עמנו קשר עכשיו.

6 שלבים בקנייה והערכה של עסק

מדריך זה יעזור לך להעריך עסק ולקנות אותו.

1. מצא את העסק המתאים לך

2. בצע הערכת הכספים והמאזן של החברה

3. ערכו בדיקה פיזית של המקום והציוד

4. סקור את הפעולות, המדיניות, הנהלים והנהלים של החברה

5. העריכו את צוות ההנהלה

6. נהל משא ומתן על הצעתך

תיווך עסקים למכירה

רכישת עסק היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו במהלך חייכם. אין להקל ראש בהחלטה על רכישת עסק. חשוב להבין למה אתם נכנסים ומה יוצא לכם מזה.

ישנן דרכים רבות למצוא עסקים למכירה. יש אנשים שמעדיפים להשתמש במודעות מסווגות או במגזינים לעסקים מקומיים, בעוד שאחרים עשויים לרצות להשתמש במתווך או בסוכן. אחד הדברים החשובים ביותר שיש להיזהר מהם בעת רכישת עסק הוא האם הוא רווחי. כאשר שוקלים השקעה בעסק קיים, תצטרך להחליט אם הבעלים מוכן לחלוק איתך מידע על רווח או לא. למשל, האם הם מספקים דוחות רווח והפסד? האם הם מספקים שולי רווח? האם הם מספקים נתונים על ההוצאות שלהם?

מעוניין/נת להמשיך לגלוש לעמודים נוספים? הקליקו על הקישורים הבאים:

הזדמנויות עסקיות המשך עסקים למכירה

עסקים גדולים למכירה

עסקים למכירה באופן מיידי

עסקים למכירה במרכז

עסקים למכירה בתל אביב

מפעלים למכירה

עסקים למסירה

עסקים למכירה שאלות נפוצות וחשובות

עסק למכירה הוא מונח המתייחס לרכישה של חברה קיימת. יש הרבה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון לפני שאתה מחליט אם לקנות או לא לקנות עסק למכירה.

אחד ההיבטים החשובים ביותר הוא המאזן. זה יגיד לך כמה כסף יש לך זמין וכמה חוב יש לך על הכתפיים. כדאי גם לשקול איזה סוג של נכסים כלולים בעסקה, מכיוון שהדבר ישפיע על יכולתך ללוות יותר כספים כנגד נכסים אלה במידת הצורך.

כדאי גם לחשוב באיזה סוג של תעשייה החברה פועלת, שכן זה ישפיע על היכולת שלך לבצע שינויים ולנהל אותה בצורה שונה מהבעלים הקודמים שלה. אתה יכול לגלות עוד על התעשייה שלהם על ידי עיון באתר האינטרנט שלהם או על ידי בדיקה עם אנשים שמכירים את התחום.

אורי נוטע, מתחייב ללוות כל תהליך עסקי במקצועיות, יושרה, אמינות והגינות מקצועיות.

רכישת עסק קיים אינה פשוטה כפי שהיא נשמעת. יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון לפני שתבצע את הקפיצה.

הצעד הראשון הוא להכין שיעורי בית. חקרו את העסק שאתם מעוניינים לקנות, בררו כיצד הוא פועל, מי הלקוחות שלו, מהם הסיכונים הכרוכים בהפעלת העסק.

לאחר מכן עליך לתכנן את התקציב שלך ולהחליט על מחיר רכישה עבור הנכס. כדאי גם לקבוע באיזה סוג מימון תשתמשו לרכישה.

אם אתה קונה עסק קיים, תהיה כרוכה בעבודה משפטית כלשהי לפני חתימת חוזים. ודא שכל ההסכמים מחייבים מבחינה משפטית וששני הצדדים מבינים היטב את התחייבויותיהם על פי הסכמים אלה.

הדבר האחרון הוא לוודא שכל המעורבים בעסקה הזו מרוצים ממנה. העסקה מוצלחת ששני הצדדים מרגישים שקיבלו יחס הוגן וניתנה להם הזדמנות הוגנת לנהל משא ומתן על חלקם בכל העסקה.

הדבר החשוב ביותר שיש להבין בעת קביעת ההחזר על ההשקעה, הוא מה אתה מנסה להשיג עם ההשקעה שלך. אם אתם מחפשים פתרון לטווח קצר, החזר על ההשקעה (ROI) ייקבע לפי כמה מהר ובקלות תוכלו לקבל את כספכם בחזרה ולהרוויח. לעומת זאת אם אתה רוצה לבנות עסק בר קיימא לאורך זמן, אז ההחזר על ההשקעה (ROI) שלך צריך להיות מחושב במונחים של ערך שנוצר עבור החברה שלך ובעלי המניות שלה לאורך זמן.

לפני רכישת עסק פעיל, חשוב לעשות את המחקר שלך. ישנם גורמים רבים שאתה צריך לקחת בחשבון לפני שאתה רוכש חברה. חלק מהגורמים הללו כוללים את הבריאות הפיננסית של החברה, מיקום העסק וכמה עבודה אתה רוצה להשקיע בו, תנועה ולקוחות.

הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לברר את המצב הכלכלי של החברה. זה כולל בדיקת נכסים והתחייבויות שוטפים וכן סקירת מאזן החברה.

דבר נוסף שתצטרכו לעשות הוא לברר על כל תביעות משפטיות או נושאים משפטיים שעלולים להשפיע על העסק. זה כולל הסתכלות על רישומי בית המשפט וכל פסקי דין נגד החברה המדוברת. כדאי גם לבחון את כל התביעות התלויות ועומדות נגדם, כמו גם את כל פסקי הדין שהם עשויים לזכות לאחרונה.

לנהל עסק זה לא קל. אתה צריך לדאוג לכל ההיבטים של החברה, מהנהלת חשבונות ועד לשיווק. השאלה היא האם אתה מוכן לזה?

ניהול עסק מצריך כישורים שאינם בהכרח בשגרת היום יום שלך. זה מחייב אותך להיות מסוגל לנהל את הזמן שלך ביעילות, להיות מסוגל לעבוד עם אנשים אחרים וכמובן מנהיגות.

ניהול עסק אינו משימה קלה. ומסיבה זו, עליך לוודא שאתה מתאים לניהול עסק. אם אתה לא, אז יהיה לך קשה להצליח בטווח הארוך.