עסקים למכירה

•    מעוניין למכור עסק?
•    מחפש שותף לעסק קיים?
•    מחפש גוף מקצועי שיסייע לך להשלים את העסקה? (בתנאים אופטימליים)

אין תחליף ליחס האישי! אורי נוטע מתמחה בתיווך עסקי ומנהל מאגר אדיר של עסקים למכירה. מגוון הזדמנויות עסקיות שלא כדאי לפספס. השירות שלנו יסייע לך למצוא בדיוק את העסקה שאתה מחפש – בצורה קלה, מהירה ואפקטיבית. שירות הכולל את תיווך העסקה, ניהול מו"מ במידת הצורך, תמחור מקצועי, בדיקת חלופות, ועוד!

צפה עכשיו במגוון הזדמנויות עסקיות

עסקים וחברות למכירה

חברת אורי נוטע יזמות מתמחה בחיבורים עסקיים, מיזוגים ומכירת עסקים פעילים, בין אם מדובר במכירה מלאה של הפעילות ובין אם מדובר באיתור שותפים ומיזוג פעילויות בתחומי פעילות רבים – חברות יבוא שייוק והפצה, עסקים בקמעונאות, חברות שירותים, עסקי מזון, מסחר בינלאומי, תעשייה קלה ועוד.

מאגר בלעדי של עסקים למכירה

אנו מחזיקים במגוון רחב ובלעדי של עסקים למכירה, כולל עסקים למכירה במרכז, עסקים למכירה בתל אביב ובכל גוש דן. אנו בוחנים את העסקים בקפידה בכדי לוודא את איכות העסקה וטיב ההזדמנות העסקית הטמונה בחובה, ובוחרים ללוות עסקאות בעלות פוטנציאל רווח לשני הצדדים, תוך שקיפות מלאה ושמירה על תרבות עסקית.

להקים עסק חדש או לקנות עסק קיים?

רבים מהיזמים שאנו מלווים שואלים את עצמם, מדוע לרכוש את אותם עסקים העומדים למכירה ולא להקים עסק חדש? לא קיימת תשובה ברורה לשאלה זו, שכן פעילות עסקית מורכבת מגורמים רבים ומגוונים והיא אינה קשורה לעולם המדעים המדויקים בו לכל שאלה קיים פתרון אחד ברור ומוחלט. יחד עם זאת, היתרונות של רכישת עסקים פעילים על פני הקמת עסקים חדשים הינם רבים, שכן הפעילות והמוניטין של העסק גלויים וניתן לבחון אותם לפרטי פרטים.

מגוון יתרונות לרכישת עסק קיים

רכישה של עסק פעיל מייצרת הכנסה מיום הפעילות הראשון, בהתבסס על הפעילות והמוניטין הקודמים של העסק, לרוב קיים כוח אדם מיומן ומקצועי, הסכמים מסחריים, הסכמים עם ספקים, לקוחות והחשוב מכל, תוצאות פיננסיות שניתן לנתח ולבחון ולבסס תחזיות עתידיות על נתוני אמת ולא על השערות וניחושים כפי שקורה בעת הקמת עסק חדש.

במקרים רבים, רכישה של פעילות קיימת, מקלה על הרחבת פעילות עסקית ומקצרת תהליכים ארוכי טווח של כניסה לשוק, רכישת אמון הלקוחות, שיווק ומיתוג המוצרים וכיו"ב.

איך מוצאים עסקים למכירה וממה להיזהר

ישנן דרכים רבות למצוא עסקים למכירה. יש אנשים שמעדיפים להשתמש במודעות מסווגות או במגזינים לעסקים מקומיים, בעוד שאחרים עשויים לרצות להשתמש במתווך או בסוכן. אחד הדברים החשובים ביותר שיש להיזהר מהם בעת רכישת עסק הוא האם הוא רווחי. כאשר שוקלים השקעה בעסק קיים, תצטרך להחליט אם הבעלים מוכן לחלוק איתך מידע על רווח או לא. למשל, האם הם מספקים דוחות רווח והפסד? האם הם מספקים שולי רווח? האם הם מספקים נתונים על ההוצאות שלהם?

יש בשוק הרבה הזדמנויות שכדאי לנצל!

כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של עסקים למכירה בישראל ומחוצה לה. ישנם בעלי עסקים רבים אשר מעמידים את העסק שלהם למכירה מסיבות רבות ומגוונות, ולעיתים תכופות מדובר בעסקים מצליחים ומשגשגים. גם במקרים בהם לצערנו בתי העסק לא הצליחו "להמריא" ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם, נוכחנו לא פעם לגלות, כי עם אנרגיות ורוח ניהולית חדשה, ניתן להגיע לתוצאות עסקיות ותשואות מדהימות ביחס להשקעה.

עסקים למכירה שכאלו, הם ההזדמנויות העסקיות שרבים מחכים להם כל חייהם. רכישה של עסק פעיל יכולה להניב רווחים כבר מהיום הראשון ולכן אם אתם חושבים לפתוח עסק פרטי ויש לכם כסף להשקעה הראשונית, מומלץ לבחון את מגוון העסקים למכירה העומדים לרשותנו.

בנוסף, יש לציין כי בתקופה זו קיימת הזדמנות גם בתחום של הלוואות לעסקים. הכוונה היא למוצרי אשראי כמו "הלוואות בערבות מדינה", המאפשרים לקבל אשראי זול במיוחד למטרת השקעה.

 

מאגר הזדמנויות שמתעדכן על בסיס יומי

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים רוצים למכור את העסק שלהם. מתחילים פרויקט חדש, יוצאים לפנסיה, או סתם כי הם צריכים לממן את אורח החיים שלהם. איתור עסק להשקעה הוא משימה לא פשוטה ולכן אנו מזמינים אותך להגיע לפגישת היכרות ללא תשלום וללא התחייבות, כדי שנוכל ללמוד את צרכיך, להבין את היכולות הפיננסיות והכישורים העסקיים שלך וכך להתאים לך את ההזדמנות העסקית הנכונה ביותר עבורך!

למאגר העסקים הפעילים המעודכן – לחץ כאן

צפה עכשיו בסרטון קצר – טיפים לרכישת עסקים

עסקים למכירה - טיפים לרוכשים

כדי להתחיל בתהליך לקראת רכישת העסק הבא שלך כבר עכשיו בליווי איש מקצוע, צור עמנו קשר עכשיו.

מעוניין/נת להמשיך לגלוש לעמודים נוספים? הקליקו על הקישורים הבאים:

הזדמנויות עסקיות המשך עסקים למכירה

עסקים גדולים למכירה

עסקים למכירה באופן מיידי

עסקים למכירה במרכז

עסקים למכירה בתל אביב

עסקים למסירה

 

שאלות נוספות (נפוצות וחשובות)

מהו טווח החזר השקעה טוב בעסקים?

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת קביעת ההחזר על ההשקעה הוא מה אתה מנסה להשיג עם ההשקעה שלך. אם אתם מחפשים פתרון לטווח קצר, החזר על ההשקעה (ROI) ייקבע לפי כמה מהר ובקלות תוכלו לקבל את כספכם בחזרה ולהרוויח. אם, לעומת זאת, אתה רוצה לבנות עסק בר קיימא לאורך זמן, אז ההחזר על ההשקעה (ROI) שלך צריך להיות מחושב במונחים של ערך שנוצר עבור החברה שלך ובעלי המניות שלה לאורך זמן.

האם כדאי להשקיע בעסק קיים?

ישנם גורמים שונים שיש לקחת בחשבון בעת קבלת ההחלטה להשקיע בעסק קיים. הראשון הוא הכספים. חשוב להבין את מודלי ההכנסה ואיך הם מסתדרים מבחינה פיננסית. שנית, ישנן סוגיות תפעוליות שיש לקחת בחשבון. האם אפשר לשפר את מה שהעסק עושה? ולבסוף, יש הזדמנויות אסטרטגיות שצריך לבחון גם. אם אתה יכול לקחת את העסק הזה ולעשות דברים אחרת ממה שהיה קודם לכן, זו יכולה להיות הזדמנות השקעה מצוינת עבורך!