מפעלים למכירה – בהתאמה לצרכים שלך

אילו סוגי מפעלים קיימים ומוצעים למכירה?

בעולם העסקים, ישנם סוגים רבים ושונים של עסקים שניתן לקנות, למכור או לסחור. חלקם נפוצים יותר מאחרים וחלקם נפוצים פחות. קיימים מפעלים למכירה בתחום הייצור, התעשייה המסורתית, המזון ועוד תחומים רבים נוספים. מפעלי תעשייה רבים הוקמו לפני שנים רבות, בידי "דור המייסדים " והם עצבו את תרבות הפעילות העסקית. לאורך שנים, בעלי מפעלים רבים, התבגרו, הגיעו לגיל פרישה ואין להם דור ממשיך, שמעוניין להמשיך את הפעילות. עסקים מסורתיים אלו, בעלי עבר מפואר, מנוהלים בתרבות ניהול בד"כ ישנה , התואמת לרוח הבעלים ואינה נכונה לתקופה זו.

חברתנו מתמחה בתחום ותשמח לבצע חיבור אנושי ועסקי לטובת כל הצדדים, בצורה מקצועית ביותר דיסקרטית ואישית. צפה עכשיו במגוון הזדמנויות עסקיות

האם כדאי להשקיע במפעלי מזון למכירה?

מפעל מזון למכירה הוא הזדמנות מצוינת להשקעה. תעשיית המזון מתפתחת כל הזמן ויכול להיות משתלם להשקיע בעסק שצומח בצורה אקספוננציאלית עם גידול אוכלוסיית העולם.

מפעלי מזון רבים, יכולים בעזרת ניהול מתקדם ושינוי מבני, להמשיך בצמיחה, לכבד את העבר ולשרוד את העתיד. מפעלים למכירה ללא ממשיך דרך מקצועי ואיכותי, לא ישרדו את העתיד לאורך זמן וסופם להיסגר ,בד"כ לאחר תהליך גסיסה איטי וקשה.
ליווי בעל המפעל וברכת הדרך שלו, לטובת הרוכש ,הם תנאי מהותי בהצלחת הפעילות ובתוצאות חיוביות. לא מספיק \ חכמה, למכור מפעלי מזון או תעשיה בכלל, לכל בעל ממון, יש חשיבות עליונה ,לחיבור המקצועי והאישי.

מפעלים למכירה
מפעלים למכירה

הצעד הבא

רכישת עסק קיים היא דרך מצוינת להימנע מהסיכון של פתיחת עסק חדש. ניתן לרכוש חברה מצליחה ורווחית שקיימת כבר שנים.

הצעד הראשון ברכישת חברה הוא לגלות מה החברה שווה. השלב הבא הוא להחליט כמה אתה מוכן לשלם עבור החברה ולחקור כמה מימון תצטרך. השלב האחרון הוא רכישת חברת היעד על ידי השלמת משא ומתן עם הבעלים הנוכחי, חתימה על חוזים והסדרת מימון במידת הצורך.

לחברתנו ניסיון רב והתמחות בעסקים למכירה, אנחנו יודעים להתייחס בכובד ראש ובכבוד הראוי לתעשייה מסורתית זו, לאתר רוכש מתאים ,לטובת הצעדת המפעל לצמיחה ולתת למוכר תמורה הולמת. מעבר לתמורה הכספית החשובה, יש רצון לשמר את מפעל החיים של בעלי המפעל ולשאת את שמו בגאווה ובכבוד. מפעלים למכירה הם ליבת הפעילות שלנו.

 

אין תחליף ליחס האישי! אורי נוטע מתמחה בתיווך עסקי, מיזוגים ורכישות ומנהל מאגר אדיר של עסקים למכירה. מגוון הזדמנויות עסקיות שלא כדאי לפספס. השירות שלנו יסייע לך למצוא בדיוק את העסקה שאתה מחפש – בצורה קלה, מהירה ואפקטיבית. שירות הכולל את תיווך העסקה, ניהול מו"מ במידת הצורך, תמחור מקצועי, בדיקת חלופות, ועוד!  צפה עכשיו במגוון הזדמנויות עסקיות