הלוואת לעסקים

  • מחפש הלוואה עסקית?
  • מעוניין לרכוש עסק באמצעות מימון בנקאי?
  • מעוניין לאחד הלוואות שונות של העסק? (ולפתוח דף חדש)

הלוואת לעסקים הן החמצן של העולם העסקי. זה לא משנה אם מדובר בעסק קטן, עסק גדול או עסק בהקמה. כולם צריכים אשראי כדי להשקיע, לפתח ולהפוך את החזון למציאות. רכישת עסק חדש היא הזדמנות טובה "לעשות סדר" באשראי העסקי שלך, ואף לשפר תנאים!

הלוואות לעסקים – אילו סוגים קיימים בשוק כיום?

קיימות מספר קרנות אשר מסייעות לעסקים קטנים וחדשים אשר צריכים הלוואה כדי להקים את העסק. ישנן הלוואות ללא ריבית, ישנן עם ריבית, ישנן הלוואות בלון ועוד מגוון של אפשרויות אותן צריך להכיר לפני שלוקחים הלוואות לעסקים. לכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות הן מבחינת הריביות והן מבחינת תנאי ההחזר. מה שבטוח הוא שנוכל לספר לך עוד על היתרונות והחסרונות כל אחת מההלוואות שתבחר לעסק שלך.

מה כדאי לי לבדוק לפני שאני לוקח הלוואה לעסק שלי?

כשאתה פותח עסק קטן ומחפש הלוואה חשוב להכיר את השוק. אסור להיות תמים וחשוב מאד לבדוק כל צעד ושעל, הרי בסופו של יום מדובר בעסק שלך ובכסף שלך (והלוואות צריך להחזיר בסוף).
לכן חשוב כי תדע:

• חשוב מאוד לדעת מה הם תנאי ההחזר של הלוואות לעסקים קטנים, שלא תיקח הלוואה שלא תוכל לעמוד בתנאים שלה ותאלץ בסופו של דבר לשלם יותר.
• חשוב לדעת מה גובה ההחזר והריביות אותם אתה משלם לאחר שלקחת הלוואות לעסקים. התנאים האלו משתנים מהלוואה להלוואה ומגוף מלווה לגוף מלווה.
• אחד הדברים הראשונים שצריך לבדוק הם התנאים לקבלת הלוואות לעסקים – כגון החתמת ערבים, שיעבוד רכוש פרטי ועוד. חשוב לבדוק אם אתה בכלל מסוגל לעמוד בתנאים שכאלו.
• סכום ההלוואות לעסקים קטנים – ישנם מלווים שמגבילים בהלוואת הסכום אותו אתה צריך לכן חשוב לדעת את תקרת סכום ההלוואה של המלווה שלך.

חשוב תשקפיד ותבדוק כל פרט, אל תהייה שאנן וכך לא תפסיד אלא רק תרוויח ממתן ההלוואה.

הלוואת לעסקים – מאיפה מתחילים?

אנו ממליצים לפנות אל גורם מקצועי, שעובד במקביל מול מספר גופי אשראי ויוכל לבצע עבורך "מכרז ריביות" עד להשגת האשראי המבוקש. כמו כל התחלה חשוב וצריך לדעת את הפרטים ואת השלבים של לקיחת הלוואות לעסקים. זהו תהליך אשר כמו כל תהליך צריך לעשות אותו באופן מסודר ולעקוב אחר השלבים הנחוצים לקבלת ההלוואה. לפעמים זה כרוך בקצת בירוקרטיה.

כמובן שיש גם בנקים הנותנים הלוואות לעסקים קטנים בריבית נמוכה וכאמור יש גם את קרנות הסיוע לעסקים קטנים. כל אדם צריך לחשוב ולראות מה מתאים לו. איפה הוא מרוויח יותר ומפסיד פחות. אנחנו ממליצים להיעזר באנשי מקצוע שמתמקצעים בתחום הפיננסי. הם ידעו להכווין אותך לסוג ההלוואות לעסקים אשר יתאימו בדיוק בשבילך ולמה שאתה מחפש.

יש לציין, כי קיים גם מסלול של "הלוואות בערבות מדינה", המאפשר קבלת הלוואות בסכומים גדולים למדי, בתנאים אטרקטיביים למדי. הלוואות אלו ניתנות לאחר הגשת בקשה מתאימה, ויש לוודא מבעוד מועד שהנך עומד בתנאי הסף.


אולי יעניין אותך – מגוון הזדמנויות עסקיות חמות

צור עמנו קשר בכל שאלה