תחומי פעילות - הזדמנויות עסקיות

עסקים למכירה

אם יש לך עניין למכור את העסק שלך, נבצע הערכת שווי ונציע אותו בצורה מקצועית ,ללקוחות המתאימים. אם יש לך עניין לרכוש עסק פעיל ורווחי, נגדיר את הדרישות שלך, ונציע בהתאם.

השקעות ושותפויות

אנו מחזיקים במאגר נרחב של עסקים, המחפשים שותף \ משקיע \אסטרטגי \ סינרגטי\ שקט , לצורך התרחבות, פיתוח מואץ, והגדלת הפעילות \ ניהול מקצועי ועוד..

מיזוגים ורכישות

חברות קיימות, פעילות ורווחיות, מחפשות רוכש אסטרטגי/ גוף מקצועי ויציב/ חברה סינרגטית/ בעלת יכולות ניהוליות, למיזוג או לשותפות , תוך ערך מוסף גדול, ויתרון יחסי 3=1+1.

תיווך עסקים

תחום ההתמחות שלנו הוא חיבור מקצועי בין קונה עסק למוכר עסק, תוך הבנה מלאה את התחום, את הדרישות, את הצרכים ואת היכולות של הצדדים, בדיסקרטיות ובמקצועיות רבה.

נדל"ן מסחרי ולוקיישנים

אנו מומחים בבניית תמהיל עסקים נכון ומקצועי, במתחמים מסחריים ובנכסים בודדים תוך דגש על איכות השוכרים, ההתאמה למתחם ולסביבה ,והצרכים הנדרשים. אנו מאתרים מיקומים/ נכסים ע"פ צרכי הלקוח ומקושרים לבעלי נכסים וחברות נדל"ן מובילות.

פיתוח עסקי/ רשתות וזכיינויות

כמעט כל עסק יכול לגדול ולצמוח משמעותית בעזרת יסודות נכונים, פיתוח עסקי מקצועי, ליווי תמיכה ויצירתיות. אנחנו יודעים לעשות את זה... בנוסף, אנו מחזיקים בקשרים עם מגוון של עשרות רבות רשתות מובילות ומוכרות, מכל התחומים לטובת מכירת זיכיון לסניף פעיל או הקמת סניף חדש.

• מחפש עסק למכירה במחיר אטרקטיבי?
• עסק פעיל עם תזרים מזומנים חיובי?
• מעוניין לקבל מגוון אפשרויות השקעה מיידיות?

אנו מתמחים בתיווך עסקי ומנהלים מאגר אדיר של עסקים למכירה, כולל הזדמנויות עסקיות חד פעמיות. פעמים רבות מגיעה הזדמנות עסקית נדירה, שרק מחכה למשקיע המתאים. אנו כאן כדי לסייע לך למצוא בדיוק את העסקה שאתה מחפש – השקעה קלה, מהירה ומשתלמת. השירות הכולל את תיווך העסקה, תמחור, ניהול מו"מ כספי, תמחור מקצועי, מימון ועוד!

צפה עכשיו במגוון הזדמנויות עסקיות

» חשוב לציין שאין באפשרותנו לפרסם באתר את כל ההזדמנויות העסקיות שברשותנו וכי בכל יום נוספות למאגר הזדמנויות חדשות, ולכן אנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לעדכן אתכם באופן אישי על כל הזדמנות עסקית, שעומדת בקריטריונים שנגדיר יחדיו.
הסוד למציאת הזדמנות עסקית אמיתית – לחץ כאן

כנסו למאגר שלנו

הזדמנויות עסקיות – המאגר שלנו מתעדכן על בסיס יומי!

הדרך לעצמאות כלכלית רצופה במכשולים רבים כאשר המשוכה הראשונה והמרכזית שיש לעבור היא ברמה האישית. החשש הגדול וחוסר הוודאות בטרם ביצוע מהלך של פתיחת עסק עצמאי, דורש איתנות נפשית בטרם יציאה למהלך שכזה.

במידה ואתם מחפשים להגשים את החלום של עצמאות כלכלית דרך הקמת עסק חדש, רכישת עסק קיים או זיכיון של רשת מצליחה, או לחלופין אתם מחפשים להרחיב את הפעילות העסקית שלכם הגעתם למקום הנכון!

שמי אורי נוטע ואני מומחה בליווי מגוון תהליכים וחיבורים עסקיים כגון רכישת זיכיון מרשתות מובילות, רכישת עסקים פעילים כגון מפעלים, חברות יבוא שיווק והפצה, ספקים, חברות סחר בינלאומיות, סטארטפים ועוד. בחברת אורי נוטע יזמות תוכלו לקבל מידע בלעדי לגבי הזדמנויות עסקיות בנדל"ן מסחרי ועוד. חברתנו בוחנת בקפידה ובוחרת ללוות עסקאות בעלות פוטנציאל רווח לשני הצדדים, תוך שקיפות מלאה ושמירה על תרבות עסקית.

הניסיון הרב, תהליכי סינון קפדניים וממוקדים והליווי האישי המושקעים בבחינת כל עסקה מספקים עבורך את ארגז הכלים הדרוש להפיכת התהליך לקל, נוח ופשוט ולהגדלת הסיכויים להצלחה. אני מתחייב ללוות כל תהליך עסקי בצורה מקצועית, ישרה, אמינה דיסקרטית ומהירה, תוך כדי שמירה על האינטרסים של הצדדים המיוצגים על ידי. 

כיצד תאתר הזדמנויות עסקיות מדהימות? לחץ כאן
יש לך שאלה? צור עמנו קשר עכשיו

לחיצת יד בין 2 גברים

תנו לשינוי להתחיל

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולעשות צעד נוסף בדרך להשגת המטרות העסקיות שלכם