תיווך עסקי

תיווך עסקי / תיווך עסקים

במדינת ישראל לא צריך רישיון כדי לעסוק בתיווך עסקים, לא כמו בתיווך נדל"ן, תחום אשר כפוף לחוק המקרקעין והעוסק בו חייב ברישיון תיווך. למרות זאת, תיווך עסקי הינו תחום מורכב מאד ושונה מתיווך נדל"ן כיוון שבעסקאות מוניטין או פעילות עסקית, על המתווך להבין בתחום הפעילות של העסק אותו הוא מתווך. תיווך אמנם עוסק בחיבור בין הקונה למוכר, או בין עסקים קיימים למשקיעים, אבל חיבור זה הוא הרבה מהפעמים קשור בהבנת תהליכים נפשיים ומתן פתרונות יצירתיים למחלוקות ופערים שקיימים בין הצדדים. מתווך עסקי מקצועי צריך שיהיה לו את הידע והיכולת למצוא את הרוכש המתאים ולהוביל אותו בתהליך עד לבשלות קניה.

מכירת עסקים, תיווך עסקים והעמדת עסק למכירה הם עניין לאנשי מקצוע. אני מתמחה בליווי תהליכים עסקיים ובתיווך עסקים למכירה בתחומים שונים כבר שנים רבות.
צברתי ניסיון רב בייצוג עסקים למכירה ובתחום תיווך עסקים בתחום התעשייה, מכירת עסקים בענף הקמעונאות והמסחר ובהעמדת עסק למכירה בתחום יבוא שיווק והפצה.

אני אורי נוטע מבצע עבורך תהליך קפדני של סינון ממוקד ואיכותי תוך בחינת כלל הנתונים המסחריים, אמינותם והכדאיות הכלכלית הטמונה בשלל העסקאות אותם שאני מלווה, כל זאת על מנת למקסם את השירות הניתן עבורך ולחסוך לך זמן עבודה יקר ומייגע תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה ומתן שירות איכותי ומקצועי בדרך להשגת מטרותיך באופן מיידי.

צרו קשר עוד היום ואלווה אתכם בתהליך רכישת או מכירת העסק / זכיינות הבאה שלכם