יתרונות הזכיינות / יתרונות לזכיין

לתיאום פגישת ייעוץ דיסקרטית
כןלא

עסקאות חדשות ישר למייל

שיטת הזכיינות מאפשרת כמעט לכל אדם מהשורה לצאת לדרך עצמאית תוך קבלת תמיכה וליווי ישיר מרשת איתנה כך שלמעשה אותו אדם הופך לבעל עסק עצמאי אבל הוא אינו לבדו במערכה.

באמצעות שיטת זיכיונות הזכיין משפר את סיכויי ההצלחה שלו ומפחית את רמות הסיכון הכרוכות בפתיחת עסק בצורה עצמאית כאשר הוא נהנה מהשתלבות בעסק/מותג  מצליח בעל מוניטין עם רקע של הצלחה בשוק.

במקביל הזכיין נהנה בקבלת ארגז כלים ניהולי למימוש אחוזי ההצלחה של בית העסק המקומי לכל אורך תקופת הפעילות של בית העסק.

כבר בתחילת הדרך מקבל הזכיין את כלל האינפורמציה הנדרשת אודות בית העסק מבחינת תפעולו וניהולו, נקודות תורפה וניתוח ביצועים היסטוריים של בית העסק. בד בבד, הרשת מלווה את הזכיין בבחירת מיקומו של בית העסק החדש התאמתו המלאה לצרכיי התפעול של בית העסק תוך שימוש במומחים ובניסיון העבר הרב שצברה הרשת המזכה ואנשי המקצוע מטעמה.

בהמשך הדרך הזכיין מקבל מהרשת המזכה תמיכה וסיוע באיתור וגיוס עובדים, שיטות לתמרוץ והגברת המוטיבציה שלהם, רשימת ספקים ומחירים טובים לאור גודלה של הרשת המזכה הן בעלויות ההכנסות והן בעלויות התפעול.

במקביל הרשת המזכה מבצעת בקרת איכות על ביצועי הזכיין תוך רצון להגברת רווחיותו ושמירה על המוניטין שלה הרי עם הצלחה לא מתווכחים וכנראה השיטות של הרשת המזכה הם שהובילו אותה למוניטין האיתן שרכשה והתבססותה כרשת מצליחה.

הזכיין נהנה כמובן מעצם היותו שייך לקבוצה וכל סוגיות הפרסום השיווק וקידום המכירות שמבצעת הרשת רק משפרת את ההיתכנות שיעלו את רמת הצלחתו בבית העסק.

לסיכום שיטת זיכיונות אינה מתאימה לכל אדם שמחפש לצאת לדרך עצמאית אבל היא בהחלט מתאימה לכאלה שרוצים לצאת לדרך שכזו אבל להיות עדיין כפופים למרות ולמגבלות בקבלת החלטות מלאה על בית העסק שלהם.

אם ברצונכם לרכוש זיכיון ולבחון את שלל ההזדמנויות העסקיות בזכיינות למכירה, צרו איתנו קשר

דרוש זכיין לחנות פעילה בתחום הסלולר והפלאפונים

דרוש זכיין לחנות פעילה בתחום הסלולר והפלאפונים

מעוניינים להיות זכיינים של רשת חזקה בתחום הסלולר, בחנות פעילה ורווחית? זיכיון למכירה של חנות פלאפונים ואביזרי סלולר רשתית בקניון חזק באזור פ"ת. העסק נמצא
רשת בתי קפה מחפשת שותף פעיל

רשת בתי קפה מחפשת שותף פעיל

הזדמנות עסקית נדירה להיכנס לתחום רשתות בתי קפה! רשת ותיקה בעלת סניפים רבים הפועלים בשיטת הזכיינות, מחפשת שותף אסטרטגי-פיננסי, להגדלת פעילות והצעדת הרשת קדימה. השותף
רשת מסעדות בשר מצליחה למכירה

רשת מסעדות בשר מצליחה למכירה

הזדמנות עסקית נדירה לרכישת רשת מסעדות בשר מצליחה. מדובר ברשת פעילה ורווחית בעלת פוטנציאל המשך התרחבות ופיתוח.
בית קפה למכירה מרשת מובילה

בית קפה למכירה מרשת מובילה

מחפש/ת לקנות בית קפה פעיל ורווחי מרשת מובילה בישראל? למכירה בית קפה מרשת מובילה ואיכותית ביותר, העסק מניב רווח חודשי של כ- 100,000 ש"ח. בית
דרוש שותף פעיל לניהול בית קפה

דרוש שותף פעיל לניהול בית קפה

הזדמנות עסקית נדירה לבעלי ניסיון בתחום המזון. בית קפה מהחזקים בת"א, מחזור מעל 750,000 ש"ח בחודש ,מרשת מנצחת, מציע להכניס שותף פעיל ואיכותי, לניהול המקום.
זכיינות לבית קפה באזור המרכז

זכיינות לבית קפה באזור המרכז

מעוניין/ת להיות זכיין של רשת בתי קפה מובילה? הזדמנות עסקית נהדרת לזיכיון של בית קפה מרשת איכותית וכשרה, שיפתח בקרוב באזור גבעתיים. הרשת מציעה לזכיין
קונדיטוריה למכירה במרכז

קונדיטוריה למכירה במרכז

מחפש/ת עסק חזק וגדול בתחום המזון? למכירה קונדיטוריה – בית קפה, מהחזקים בארץ! העסק נמצא באזור ת"א במיקום מעולה באחד הקניונים החזקים בארץ בהתחייבות !
סושיה למכירה במרכז

סושיה למכירה במרכז

הזדמנות עסקית נהדרת למי שמעוניין בעסק בתחום המזון! למכירה סושיה מדהימה, במתחם מנצח באיזור פ"ת / ר"ג. העסק נמצא במיקום ליגת על, בלעדי באזור ופעיל

תנו לשינוי להתחיל

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולעשות צעד נוסף בדרך להשגת המטרות העסקיות שלכם